Saharyjski piasek pod nowy budynek Hospicjum Cordis w Katowicach! zrzutka.pl

Hospicjum Cordis w Katowicach. Śląskie Źródełko Miłości. Tutaj doświadczeni chorobą odpoczywają przed Dalszą drogą. To w taką miłość Przyjaciel Hospicjum Franciszek Olejnik zainwestował marzenia. Zapisał się i opłacił start na tegoroczny  Runmageddon Sahara. Przez 3 dni będzie biegał przez największą pustynię świata. A Swoje wybiegane kilometry chce przełożyć na realną pomoc, dla Hospicjum Cordis w Katowicach. Konkretnie na rozwój placówki , będzie dobudowywany nowy oddział, to bardzo duże koszty. Pan Franek  będzie biegł co najmniej 50km. Organizował już 2017 r bieg charytatywny przyjaciółmi z Organizacji Studenckiej PANEUROPA pod nazwą „Bieg Bohaterów ”Obecnie do samego startu przygotowuje się wspólnie z drużyną Husaria Race Team w oddziale Katowice – a trenuje w drugim domu – MonkeyFly Studio OCR. Magazynuje siły by wybiegać środki dla Hospicjum Cordis w Katowicach!

Pełna kwota zbiórki zostanie przekazana na Hospicjum, start jest w pełni opłacony

Zapraszamy wszystkich Przyjaciół naszego hospicjum o dokonanie wpłat, przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.