Pobiegnij z nami w Biegu Bohaterów!

Pobiegnij dla nas (i z nami)! Zostań bohaterem i weź udział w II Biegu Bohaterów na rzecz Hospicjum Cordis.
7 maja w godzinach 12:00 – 15:00
Katowice Dolina Trzech Stawów

3, 2, 1… RUSZAMY!

Wszyscy Bohaterowie gotowi?
Organizacja Studencka PANEUROPA Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach tworzy II już edycję charytatywnego „Biegu Bohaterów”! Wybiegamy 7 maja w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach.
Nie może Was tam zabraknąć!
Tego dnia możecie pokonać trasę 5-cio lub 10-cio kilometrową.
Ale to nie wszystko! Sprawdzajcie na bieżąco na wydarzeniu, co jeszcze was czeka. Wpisowe to tylko 30zł, a cały dochód przeznaczymy na Hospicjum Cordis w Katowicach.
Naszą największą motywacją jest pomoc, którą chcemy zarazić jak najwięcej osób, więc nie stójcie w miejscu, ubierzcie pelerynę oraz maskę superbohatera i pobiegnijcie pomagać z nami!

LINK do zapisów – https://www.protimer.pl/bio/306/bieg-bohaterow-na-rzecz-hospicjum-cordis

Więcej informacji wkrótce 🙂