19 kwietnia 2019 – Wielki Piątek „Wielka Aukcja Radiowa”

Słuchacze od godz. 10:00 do 14:00 mogą dzwonić i licytować wielkanocne kurki, zajączki, jajka robione przez wolontariuszy Hospicjum Cordis. Ponadto: dwie płyty z autografami: Kayah i Meli Koteluk, Struś „Andrzej” z płytą Macieja Balcara, Strusie jajo  z autografem Macieja Balcara.Przy okazji jutrzejszej aukcji radiowej – równocześnie na portalu : charytatywni.allegro.pl odbywa się licytacja specjalnych pisanek: blisko 30 artystów i muzyków, osobiście wykonało pisanki na tę specjalną wielkanocną aukcję:

– Ikony polskiego rocka: Wanda Kwietniewska, Małgorzata Ostrowska
– Wspaniałe polskie wokalistki, które są na scenie od dziesiątek lat: Irena Santor, Halina Frąckowiak, Irena Santor, Beata Kozidrak, Krystyna Prońko, Edyta Geppert, Stanisława Celińska, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz
– Zaprzyjaźnieni z Hospicjum: Maciej Balcar, Piotr Kupicha i Marek Grela
– Niezwykle cenieni artyści, tacy jak Kasia Nosowska, Justyna Steczkowska, Anna Maria Jopek, Renata Przemyk, Grzegorz Turnau, Katarzyna Groniec
– Artyści młodego pokolenia: zespół TULIA, Kasia Moś, Daria Zawiałow, Mela Koteluk
– Związani ze Śląskiem Joanna Bartek i prof. Jan Miodek- Wspaniałe wokalistki Ania Rusowicz, Kasia Cerekwicka, Kayah
– Wybitna śpiewaczka operowa Małgorzata Walewska
– do wylicytowania jest również pisanka Pani Doktor Jolanty Markowskiej

Zapraszamy do licytacji pod linkiem:  https://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationId=1376

Wszystkich serdecznie zachęcamy do  słuchania i wzięcia udziału w tej aukcji. Będzie pięknie, magicznie, świątecznie, będą chwile zadumy, a najważniejsze że dzięki ludziom o wielkich sercach ktoś znowu się uśmiechnie.

1b 1c 1f 1g 2d 2f 3f 4f