„Żyję dzięki Tobie” – czy wiesz, co to oznacza? ❤
Przecież tak wiele jest organizacji proszących o pomoc finansową, materialną czy przekazanie 1% podatku. W dzisiejszym świecie bardziej porusza indywidualna historia niż prośba instytucji, która zawsze wydaje się „anonimową” mimo znanej, wpadającej w ucho nazwy. Trudno rozeznać komu pomóc. My prosimy, żebyście wybrali właśnie nasze Hospicjum – dlaczego?
Działamy na Śląsku już ponad 30 lat, staramy się naszą pracą i świadczoną bezpłatnie opieką udowodnić, jacy jesteśmy, że nie marnujemy powierzonych nam środków finansowych z NFZ ani tych od naszych wspaniałych Darczyńców. Wciąż się rozwijamy, szukamy i wykorzystujemy nowe możliwości, aby podnosić jakość życia Dzieci i Dorosłych znajdujących się pod naszą opieką.
Ufamy w to, że Ludzie potrafią nas usłyszeć i odpowiedzieć na prośbę, o jakże wszechstronną w przypadku opieki hospicyjnej pomoc. Jesteśmy zaszczyceni, że wielu z Was darzy nas swoim zaufaniem i wybiera spośród tak wielu instytucji. Dziękujemy Tym, którzy wspierają nas od wielu lat i Tym, którzy dołączyli do nas w tym roku! ❤
Tegoroczne hasło kampanii – „Żyję dzięki Tobie” – nie jest przypadkowe. Bez Waszego wsparcia nie moglibyśmy otaczać Dzieci i Dorosłych opieką na najwyższym poziomie. To Wasza pomoc umożliwia nam spełnianie ostatnich marzeń naszych Podopiecznych. Każdy 1% jest dla nas wielki i bezcenny. Dzięki Państwa pomocy i wsparciu świat staje się lepszy – nasi Podopieczni mogą godnie żyć i odchodzić, a Pracownicy i Wolontariusze Hospicjum odnajdują siłę i motywację do dalszej pracy.
Przekaż swój 1% na rzecz naszego Hospicjum wpisując podczas rozliczania podatku KRS 0000040314