Hospicjum Cordis dla Ukrainy

Wydarzenia z zeszłego tygodnia wstrząsnęły nami wszystkimi. Wśród i wokół nas są jednak osoby, które docierające informacje śledzą ze łzami w oczach i szczególnie mocno ściśniętym sercem. To Wolontariusze, Pracownicy, Przyjaciele a także Podopieczni, dla których Ukraina jest ojczyzną.
W ich stronę w sposób szczególny kierujemy nasze myśli i modlitwy. Jesteśmy z Wami.
Podjęliśmy również decyzję o udzieleniu pomocy osobom uciekającym przed wojną.
W nocy z soboty na niedzielę byliśmy na przejściu granicznym w Korczowej i dworcu w Przemyślu. W tej chwili w naszym hospicyjnym domu mieszkają już pierwsi Goście z Ukrainy. Akcję pomocową prowadzimy cały czas, a wspomaga nas Stowarzyszenie Betlejem z Jaworzna.
Wiemy, że wielu z Was chce pomóc i niezwykle to doceniamy. Jeśli ktoś z Was chce wesprzeć rodziny przebywające w naszym Hospicjum, prosimy najpierw o kontakt pod numerem 607 088 735 – wszystko po to, aby w możliwie najlepszy sposób odpowiedzieć na ich obecne potrzeby 💙💛