Kolonie dla dzieci osieroconych – Karpacz 2022

Kolejne kolonie dla dzieci osieroconych już za nami!

32 wspaniałych Dzieciaków i Nastolatków, 11 niezapomnianych dni i około 1000 przejechanych kilometrów. A ile wspomnień i uśmiechów – to wiedzą tylko uczestnicy 🌞

Podczas wyjazdu uczestnicy wzięli udział w wielu atrakcjach: zajęcia z programowania, szaleństwo w parku trampolin i parku linowym, wycieczka do papugarni, wizyta i warsztaty w hucie szkła, wyjście do aquaparku. Później, w drugiej części kolonii poznaliśmy znacznie lepiej Karpacz i jego okolice, a to wszystko za sprawą wyprawy na Śnieżkę, spaceru do Dzikiego Wodospadu i wizyty w Karkonoskich Tajemnicach. Poza tym mogliśmy poszaleć na torze saneczkowym, poczuć klimat Dzikiego Zachodu i sprawdzić swoje umiejętności kowbojskie w Western City, a na końcu zrelaksować się w Termy Cieplickie. Pierwszy raz mieliśmy też okazję świętować podczas kolonii urodziny aż trzy razy, a na zakończenie tradycyjnie już zapłonęło ognisko.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i do zobaczenia niedługo ❤️❤️❤️

Organizacja kolonii była możliwa między innymi dzięki Fundaji PZU i Fundacji Lotto. Za okazane wsparcie dziękujemy z całego serca!