ODSZEDŁ PAN JAN…NASZ JAN

26 lipca 2021 o godz. 15.05 po długiej i ciężkiej chorobie w Hospicjum Cordis – Gościnie Serca św. Teresy od Dzieciątka Jezus odszedł Jan Dybała – Artysta, Architekt, Twórca projektu Nowego Domu Hospicjum Cordis, Koordynator Budowy Nowego Domu.

Człowiek, który zawsze miał dla nas czas, służył dobrą i profesjonalną radą. Jego entuzjazm, twarde stąpanie po ziemi i realne spojrzenie na najtrudniejsze, codzienne sprawy motywowały nas do wspólnego szukania najlepszych rozwiązań i działania.

Ojciec Chrzestny Nowego Domu Hospicjum Cordis pozostanie na zawsze w naszej pamięci jako człowiek o wrażliwym sercu i umyśle otwartym na sprawy hospicyjnej rzeczywistości. Dziękujemy za wspólne lata!

Składamy wyrazy współczucia, łączymy się w żalu z Rodziną i wszystkimi, dla których był Przyjacielem.

Pracownicy i wolontariusze Hospicjum Cordis

fot. Arkadiusz Ławrywianiec, Dz. Zach.