Reportaż o Hospicjum i kolejne podziękowania

W niedzielnej homilii Papież Franciszek mówił: „Przeżywany przez nas dramat pobudza nas, by brać na serio to, co jest poważne, by nie zagubić się w rzeczach błahych; do ponownego odkrycia, że życie do niczego nie służy, jeśli nie służymy. Ponieważ życie jest mierzone miłością.”

Służymy Osobom najciężej chorym. Walczymy, aby czas, który Im pozostał, był wypełniony miłością i spokojem. Właśnie dlatego Podopieczni z oddziału stacjonarnego i personel pełniący nad Nimi opiekę zostali odizolowani od świata zewnętrznego. O tym, jak w ostatnim czasie wygląda funkcjonowanie Hospicjum Cordis, możecie przekonać się dziś w programie Magazyn Ekspresu Reporterów. Zapraszamy do oglądania reportażu na antenie TVP1 o godzinie 21:55.

Dziękujemy także kolejnym Ludziom dobrego serca za wsparcie, bez którego nie moglibyśmy służyć Chorym:
➡️Pani Annie Gąsiorczyk za płyny do dezynfekcji i rękawiczki ochronne 💗
➡️Członkom Katowickiego Stowarzyszenia Trzeźwościowego „Dwójka” i Centrum Społecznościowego Szopki za przyłbice i maseczki ochronne 💗
➡️Kwiaciarni „Kwiatki u Małgorzatki” w Świętochłowicach 💗
➡️Panu Jakubowi Mieszczaninowi z Imielina za maseczki 💗
➡️Panu Pawłowi Kogutowi z firmy PKD3d za przyłbice 💗
➡️Pani Agacie Cicheckiej za uszyte maseczki 💗
➡️Pani Izabeli Pilarz-Kubicy i Pani Zbigniewowi Lindert z Niepublicznego Pielęgniarskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej Iz-Med za środki ochronne 💗