ŚWIĄTECZNA AUKCJA NA ANTENIE POLSKIEGO RADIA KATOWICE

Kolorowe kurki, poidełka dla ptaszków, świąteczne zające czy ręcznie malowane strusie jaja – to wszystko w ramach świątecznej licytacji, która odbyła się na antenie Polskiego Radia Katowice. Podczas audycji licytowano przedmioty, które samodzielnie stworzyli nasi kochani Podopieczni i Wolontariusze. Każda z rzeczy jest unikatowa, bo ma różny kształt, kolor i autora, który ją wykonał. Choć wiele z nich zawiera elementy kojarzące się z Wielkanocą, są i takie ponadczasowe. Niektóre z nich mogą znaleźć się na naszym wielkanocnym stole, a inne stać się wyjątkowym prezentem dla kogoś bliskiego. Bliskiego, jak np. Goście którzy nas odwiedzili i opowiedzieli na antenie od jak dawna się znamy i co razem robimy. Także nasi pracownicy przez kilka godzin opowiadali słuchaczom, czym jest dla nich praca w tak wyjątkowym miejscu. Miejscu, które ma wyjątkowych Przyjaciół, na których zawsze może liczyć – za co jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!

Kto nie zdążył na audycję, ma jeszcze szansę wziąć udział w naszej świątecznej licytacji i dorzucić swoją cegiełkę. Zebrana kwota w całości zostanie przeznaczona na rozbudowę Hospicjum Cordis.

Pozdrawiamy świątecznie!