V BAL CHARYTATYWNY W SZYBIE BOŃCZYK

Przed nami pierwszy jubileusz szczytnej inicjatywy, która na stałe zagościła w kalendarium wydarzeń miasta Mysłowice. Bal na rzecz Hospicjum Cordis organizowany rokrocznie w pięknych, industrialnych przestrzeniach Szybu Bończyk to już tradycja.

To niezmiennie jedyna okazja, by w okresie karnawału odwiedzić mury Szybu Bończyk, zasmakować w wykwintnych daniach szefów kuchni i wziąć udział w licznych zaplanowanych w programie atrakcjach.

Hospicjum Cordis już od ponad 30 lat otacza opieką dzieci i dorosłych cierpiących na chorobę nowotworową i inne schorzenia. Hospicjum świadczy bezpłatną opiekę specjalistyczną między innymi w zakresie opieki lekarskiej, pielęgnacji, wsparcia psychologicznego i rehabilitacji. To instytucja, którą warto wspierać i to też od lat czynią właściciele marki Szyb Bończyk.

Koszt udziału w balu to 250 zł, z czego każdy uczestnik zgłaszając swój udział wpłaca cegiełkę w wysokości 150 zł bezpośrednio na konto Hospicjum Cordis.

Data: 25 stycznia 2020r.
Godz. 18.00.

Prowadzenie: Kuba Kurzela Cube;

Oprawa muzyczna: Duet Art Silesia Aneta i Łukasz;

Fotobudka: Fotobudka Sweetfocia;

Występy niespodzianki.

Rezerwacja miejsc i szczegółowe informacje są dostępne pod nr tel. 519 116 713 lub e-mail:  [email protected]