Ważne informacje!

❗️W związku z zagrożeniem epidemiologicznym od dnia 15 marca 2020 r. do odwołania wprowadzamy całkowity zakaz odwiedzin u chorych przebywających w Hospicjum Cordis.
Z chorymi można się kontaktować telefonicznie (numer telefonu: 603 151 969) lub za pomocą komunikatorów internetowych np. Skype (nazwa użytkownika: Hospicjum Cordis). W sytuacjach nadzwyczajnych zgodę na kontakt z chorym wydaje Kierownik Medyczny Hospicjum Cordis.

❗️Poradnia Opieki Hospicyjnej zostaje zamknięta do odwołania, zgłoszenia będą przyjmowane WYŁĄCZNIE telefonicznie.
Niezbędną dokumentację do okazania przy zgłoszeniu prosimy przesyłać na adres mailowy: [email protected]
W załącznikach powinny się znaleźć skany:
– skierowania do poradni medycyny paliatywnej
– dokumentacji medycznej (od początku choroby do teraz)
– dowodu osobistego (obu stron)
– dowodu ubezpieczenia (w przypadku osoby pracującej – NIP, adres i nazwa zakładu pracy; w przypadku emerytów i rencistów – obie strony legitymacji emeryta lub rencisty).