Zapal wirtualny znicz

Zbliża się dzień, który dla większości z nas ma ogromne znaczenie – uroczystość Wszystkich Świętych. Co roku w tym dniu odwiedzamy naszych bliskich zmarłych na cmentarzu. Co roku też w tym dniu wielu z Was decydowało się wesprzeć nasze Hospicjum za pośrednictwem kwestujących Wolontariuszy.
W tym roku chcielibyśmy prosić Was o wsparcie w inny sposób – poprzez zapalenie wirtualnego znicza. Możecie o tym przeczytać i zrobić to tutaj: https://hospicjumcordis-shop.pl/pl/p/Zapal-znicz/110 🤗. Zachęcamy Was, abyście skorzystali z tej możliwości i symbolicznie upamiętnili swoich bliskich zmarłych.
Dlaczego o to prosimy? Niestety jest to rok, w którym wszystko zostało wywrócone do góry nogami. W związku z panującą pandemią wszelkie akcje charytatywne takie jak świąteczna aukcja w radio, sprzedaż pisanek, kiermasze czy koncerty, które umożliwiają nam sprawowanie opieki nad Chorymi na najwyższym poziomie, nie mogły się odbyć. W tym zwariowanym czasie na większości cmentarzy coroczna kwesta również nie będzie możliwa, co jest dla nas szczególnie trudne, bowiem zebrane w ten sposób środki przeznaczane były zawsze na organizację wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia.
Dlatego – mimo iż zdajemy sobie sprawę, że trwający rok jest trudny także i dla Was – mamy nadzieję, że zechcecie dołożyć swoją cegiełkę do tego, co robimy dla naszych Podopiecznych ❤